درباره ایده تک

شركت ايده تك پارميس با هدف ارائه‌ي دانش فني، معرفي تجهيزات و مواد اوليه در خصوص رسانه‌هاي چاپ و الكترونيك با تكيه بر دو دهه تجارب مؤسسان آن در سال 1385 در تهران تأسيس گرديد. این شركت ضمن ارائه‌ي مشاوره، مطالعه، تحقيق و تدوين در خصوص طرح‌هاي راهبردي مطابق با استانداردهاي بين‌المللي و نظارت بر اجراي صحيح آن، در جهت تأمين اصل تطبيق نيازها و خدمات به عنوان تجميع‌كننده‌ي سامانه‌ها آماده‌ي ارائه‌ي محصولات و خدمات مي‌باشد

توسعه وب

بخش عمده فعالیت‌های شرکت به ارائه نرم‌افزار اختصاص یافته است و تاکنون نرم افزارهایی با موضوع مدیریت، نظارت و پیگیری را در دو شاخه اصلی رسانه چاپ ، الکترونیک و ارائه راه‌کارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در زمینه کارت‌های هوشمند ارائه کرده و پشتیبانی می کند.


رسانه الکترونیک

کارت هوشمند / توکن کارتخوان هوشمند/ تجهیزات RFID


فروشگاه آنلاین

شرکت ایده تک توزیع کننده منحصر به فرد محصولات ACS در ایران است

رسانه چاپ

مهندسی و پیاده سازی استانداردهای ملی برای صنعت چاپ مشاوره در خرید ماشین آلات. صفحه افست و لمینیت. مقالات امنیت و علامت های تجاری. تهیه مواد برای فرآیندهای چاپ با کیفیت بالا.


محصولات ما

ارائه دهنده خدمات یکپارچه سیستم، ارائه مطالعه امکان سنجی، تجزیه و تحلیل سیستم، نظارت بر طراحی، توسعه، ادغام سیستم و داده، تست و تضمین کیفیت فرایند تولید اسناد امنیتی، کارت های هوشمند، HF / UHF RFID، برچسب های NFC و برچسب ها و خوانندگان، به در برنامه های سازمانی مانند شناسه، مخابرات، بانکداری الکترونیک، کیف پول الکترونیکی، سلامت الکترونیک، کنترل دسترسی، برنامه های وفاداری، حمل و نقل و غیره، با استفاده از پروژه های کامل یا پشتیبانی از شرکت ها و توسعه دهندگان با ابزار و SDK مورد استفاده قرار می گیرند.

 • آرشیو دیجیتال
 • فروشگاه آنلاین
 • رسانه الکترونیک
 • توسعه وب

ما بهترین ایده های شما را توسعه میدهیم

همکاری با ما

همکاری ما با شرکت های بین المللی

اطلاعات تماس

 • آدرس

  ایران، تهران، خیابان قنبرزاده، کوچه چهارم، پلاک 1، واحد 1

 • تلفن

  +۹۸ ۸۸ ۵۱ ۴۹ ۹۲ - ۶

 • پست الکترونیک

  info@idea-tec.com

مکان ما