کارت خوان دستگاه تولید لیبل‌های هوشمند کارت هوشمند پلیت‌های لمینیتی تجهیزات شخصی سازی دستگاههای رطوبت ساز مرکب‌های امنیتی MIS/ERP ماشین پاکت گذاری

 

مواد مصرفی امنیتی

 


 

کاغذهای امنیتی واترمارک

تصویر، حروف و کارکترهایی که داخل کاغذ در طی فرآیند ساخت کاغذ به جای تارهای کاغذ و بر اساس ضخامت­های مختلف کاغذ جایگذاری و ادغام شده اند، واتر مارک­ نامیده می شوند که می ­توانند با استفاده از نور ارسالی مشاهده شوند.

 

مرکب فلورسنت

مرکب هایی که شامل رنگدانه‎های فلورسنت هستند، و جهت چاپ متون یا تصاویر مورد استفاده قرار می‎گیرند. این نوع مرکب زیر نور عادی قابل روئیت است و فلورسنت موجود در آن در زیر لامپ UV قابل مشاهده می‎باشد. فلورسنت یک نور منتشر شده با طول عمر کوتاه است که در طی 8-10 ثانیه قطع می‎شود.

مرکب رنگین کمانی

مرکب‌های رنگین کمانی شامل رنگ‎دانه‎های شفافی هستند که به سبب ته‌نشین شدن قشر نازکی از آن در دانه‌های ریز، حالتی برفکی مانند ایجاد می‌کنند. زمانی که زاویه آن با زاویه نور تغییر پیدا می‎کند سبب می‎شود که با پرتو نور ترکیب شود و یک حالت درخشندگی، یا مروارید مانند (شبیه سر سوزن که تغییر رنگ پیدا می‎کند) را ایجاد کند.

مرکب رنگین کمان فلورسنت

مرکب‎ رنگین‎کمان هنگامی که تحت نور UV قرار می‎گیرد آشکار می‎گردد.

مرکب کروماتیک ترمو (حرارتی)

مرکب‎های ویژه‎ای که رنگشان در درجه حرارت‎های مختلف قابل تغییر است.

 

مرکب متغییر نوری (OVI)

مرکب چاپی که شامل رنگدانه‎های متغییر نوری می‎باشد که حیطه رنگی وسیعی را نمایش می‎دهد (درجات مختلف از رنگ) که بستگی به زاویه مشاهده کننده یا نور ارسال شده دارد. مرکب‌های متغییر نوری شامل لایه‌های مختلف از ذرات ریز مرواریدی مانند در داخل مرکب شفاف است. رنگدانه‎های برفکی به وسیله دستگاه‎های نوری با طول موج خیلی کوتاه قابل رؤیت هستند.

مرکب فتوکروماتیک

مرکب‎های فتوکروماتیک در اثر قرار گرفتن زیر نور یووی تغییر رنگ خواهند داد. زمانی که نور یووی به سطح مرکب فتوکروماتیک برخورد می‎کند تغییر رنگ ایجاد می‎شود این تغییر رنگ برای مدت زمانی پس از خارج کردن سطح از زیر نور یووی ادامه پیدا می‎کند.

 هولوگرام

 

هولوگرام ها به دلیل جذابیت دیداری ظاهری، به سرعت جلب توجه می‌نمایند.

از همه مهمتر، هولوگرام ها با سطح امنیتی بالا از محصولات شما در مقابل هرگونه جعل محافظت می‌نمایند.

هولوگرام های نانوگرام (Nanogram) به هیچ وجه با تکنولوژی امروز قابل کپی نمی‌باشند. این نوع هولوگرام ها قابل ارائه بر روی هر نوع سطحی و هر نوع محصول چاپی می‌باشند.

 

Please visit our in-country partners' web sites | Datis | Golchin
IdeaTec | hosting template