کارت خوان دستگاه تولید لیبل‌های هوشمند کارت هوشمند پلیت‌های لمینیتی تجهیزات شخصی سازی دستگاههای رطوبت ساز مرکب‌های امنیتی MIS/ERP ماشین پاکت گذاری

مهندسی چاپ

 

 

مهندسی در چاپ روش و چگونگی بکارگیری اصول علوم و فنون مختلف در مجموعه‌ای از فرآیندهای چاپ است، به گونه‌ای که بتوان ارتباطی منطقی را میان آنها برقرار کرد و در عین حال به بهترین نتیجه با بالاترین کارایی نیز دست یافت. آنچه این مهم را میسر می‌سازد، عمل کردن بر مبنای مجموعه‌ای از استانداردهای تدوین شده است. در حقیقت این استانداردها هستند که چارچوب کار و چگونگی انجام آن را حتی در ریزترین جزئیات مشخص می‌کنند.

مهندسی چاپ می‌کوشد با شناخت و معرفی این استانداردها، آنها را به عنوان یک زبان مشترک در این عرصه رواج دهد و ضمن برقراری ارتباط میان واحدهای مختلف، هماهنگ کننده آنها باشد تا نتیجه مورد نظر حاصل شود.

از جمله مزایای پروژه‌های مهندسی چاپ می‌­توان شناخت میزان بهره­وری منابع انسانی، منابع فیزیکی، منابع مالی و غیره در واحدهای صنعتی، انجام مطالعات و بررسی­ های لازم به منظور استقرار چرخه مدیریت بهره­ وری در واحدها و ارزیابی مستمر چگونگی عملکرد چرخه و ارائه راه­ حل­ های اصلاحی و تـهیه برنـامه­ های لازم در خصوص ایـجاد، تـوسعه و تـرویج فرهنگ بهره­وری در چاپخانه­ ها و استفاده بهینه و موثر منابع را نام برد.

 

Please visit our in-country partners' web sites | Datis | Golchin
IdeaTec | hosting template