کارت خوان دستگاه تولید لیبل‌های هوشمند کارت هوشمند پلیت‌های لمینیتی تجهیزات شخصی سازی دستگاههای رطوبت ساز مرکب‌های امنیتی MIS/ERP ماشین پاکت گذاری

ACS

شزکت ACS در سال 1995 تاسیس گردید و به سرعت توانست خود را به عنوان برترین شرکت تولید کننده کارتخوان های کارت هوشمند در آسیا و اقیانوسیه، و یکی از سه کارخانه برتر دنیا معرفی نماید.
به غیر از توسعه سخت افزار، ACS اقدام به توسعه راهکارهای متعدد نرم افزاری نموده است. از جمله میتوان به تکنولوژی کارت هوشمند و راهکار جمع آوری کرایه خودکار (AFC)، و یا انجام عملیات پرداخت های کوچک، از جمله اتوبوس، قطار، کشتی، تلفات جاده ها ، پارکینگ، رستوران ها و همچنین سیستم های فروشگاهی، اشاره نمود.

(وب سایت)

ANY

شرکت ANY با داشتن بیش از 800 کارمند، یکی از بزرگترین شرکتهای اروپایی در زمینه چاپ امنیتی می باشد.

(وب سایت)

BOWE SYSTEC

شرکت آلمانی BOWE SYSTEC یکی از قویترین شرکتهای سازنده دستگاههای پاکت گذاری در دنیا می باشد.

(وب سایت)

C.T. LAY

شرکت ایتالیایی C.T.Lay یکی از اعضای تولیدکنندگان بین المللی کارت است.
این شرکت موفقیت و رشد سریع خود را مدیون کنترل کیفیت دائم محصولات خود از قبیل لایه نوار مغناطیسی است.

(وب سایت)

DRAABE

یکی از برترین شرکتهای دنیا در زمینه تولید سیستم های رطوبت ساز مورد استفاده در تمامی صنایع، شرکت DRABBE است.
این شرکت در سال 1937 تاسیس گردید و هم اکنون با در اختیار داشتن 1700 نفر در 70 کشور مشغول فعالیت است.

(وب سایت)

Fudan Microelectronics

شرکت Fudan یکی از بزرگترین تولید کنندگان چیپ کارت هوشمند در دنیا است.

(وب سایت)

GSIT

شرکت GSIT در سال 2004 تاسیس گردید و به سرعت خود را به عنوان یکی از برترین شرکتها در زمینه RFID در کشور چین مطرح نمود.
این شرکت با تولید ماشین آلات و تجهیزات مربوط به تولید و شخصی سازی لایه های RFID فن‌آوری نوینی را در این بخش بوجود آورده است.

(وب سایت)

Hologram

شرکت Hologram از سال 1994 تا کنون یکی از برترین شرکتها در زمینه حفظ و نگهداری از برند و محصول بوده است.
به عنوان یکی از مطرح ترینها در دنیا، این شرکت محصولات خود را به اروپا، آمریکا، آسیا، و آفریقا ارائه نموده است، و همواره تستهای کنترلی بسیار سختی را برای دریافت و تمدید تاییدیه‌های بین‌المللی انجام می‌دهد.

(وب سایت)

IXLA

شرکت IXLA در سال 2003 در کشور سوئیس تاسیس شد، ولی تمامی تولید خود را در ایتالیا انجام می‌دهد. این شرکت به منظور برآورده سازی نیازهای شخصی سازی لیزری کارت با بالاترین درجه امنیت فعالیت خود را آغاز نمود.

(وب سایت)

Jura

شرکت Jura تامین کننده تمامی نیازهای نرم‌افزاری طراحی امنیتی در صنعت چاپ اسکناس، و دیگر اوراق بهادار در عرصه بین‌الملل می‌باشد.

(وب سایت)

NXP

شرکت NXP با سود سالیانه بیش از 4 میلیارد دلار و تولید در بیش از 25 کشور دنیا، تامین کننده راهکارهای هوشمند در کلیه بخشهای ارتباطی در صنایع مختلف از جمله اتومبیل سازی، شناسایی و ردیابی، موبایل، پزشکی، و غیره می‌باشد.

(وب سایت)

SanTuo

شرکت Santuo یکی از شرکت‌های بزرگ چینی مستقر در گوانژو، سازنده دستگاههای شخصی‌سازی لیبل و کارت‌های هوشمند است که بر اساس شناخت نیازهای مشتریان خود به تولید ماشین‌آلات می‌پردازد.

(وب سایت)

SISTRADE

شرکت Sistrade تولیدکننده نرم‌افزارهای قدرتمند سیستم اطلاعات مدیریتی (MIS) و مشاور در کلیه فعالیتهای سازمانی خصوصا شرکت‌های صنعتی است. این شرکت با تولید نرم‌افزارهای تماما تحت وب باعث افزایش راندمان و کارایی مجموعه‌های صنعتی (به عنوان مثال چاپخانه‌ها) می‌شود.

(وب سایت)

Toray

شرکت ژاپنی Toray بزرگترین تولید کننده زینک‌های افست خشک در دنیا می‌باشد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی نانو در کلیه محصولات، و همچنین مواد شیمیایی ارگانیک در هسته فن‌آوری تولید خویش، توانسته است مواد کامپوزیت با فیبر کربنی مطابق با استانداردهای زیست محیطی تولید نماید.

(وب سایت)

Zeller

شرکت Zeller درسال 1866 تاسیس گردید و هم‌اکنون با  شرکت 16 زیرمجموعه مشغول فعالیت است.
این شرکت به دلیل کیفیت بالا در تولید محصولات شیمیایی صنعتی، روانسازها، و مرکب های چاپ، مطرح است.

(وب سایت)

 

Please visit our in-country partners' web sites | Datis | Golchin
IdeaTec | hosting template